GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 5293197
nr 529 3197
Ytterfoder
Majolica, diameter: 30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:28:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
6
550 kr
7
8
650 kr
8
750 kr